Про нас Fairy-house

Ви вірите у казку? Ні? Даремно. Пам’ятаєте, як герої казок Вашого дитинства за одну ніч будували палаци та цілі міста? То чому б Вам не спробувати стати чарівником та подарувати Вашій дитині казку? Уявляєте її (чи їхні) емоції, коли вранці таємничим голосом Ви говорите: “У нас тут маленьке диво трапилося. Ходімо, глянемо!”, потім усією сім’єю ідете доріжкою у сад (на подвір’я або навіть просто в іншу кімнату), і вашому погляду відкривається вона – Казкова Хатинка, яка чекає свого маленького господаря? І це справді диво, диво, яке Ви можете створити з нашою допомогою.

Основне завдання нашої компанії – зробити щасливими Вас і Ваших дітей.

Для цього у нас є всі можливості, адже ми виготовляємо дерев’яні ігрові будиночки для дітей віком від 2-х до 14-и (і більше =) ) років. У нас достатньо великий вибір продукції, виготовленої за різноманітними проектами, проте за Вашим бажанням ми можемо збудувати хатинку за індивідуальним проектом, що враховуватиме усі Ваші ідеї та фантазії.

Для виробництва будиночків ми використовуємо переважно натуральну деревину, зокрема, необрізну та обрізну дошку, фальш-брус, брус, вагонку, терасну, зістарену дошку, фанеру, дерев’яну черепицю і т.д. Тобто питання екологічності продукції є для нас пріоритетним.

Також ми максимально дбаємо про безпечність наших виробів, зокрема, що стосується якості та обробки матеріалу, кріплень конструкцій тощо. Окрім цього, у будиночках (особливо для найменших діток) немає гострих кутів та шерехатих поверхонь. Металеві деталі покриті антикорозійними засобами, дерево – нетоксичними лаком і фарбою. Водночас ми готові надавати допомогу в технічному обслуговуванні хатинок (поточний ремонт і оновлення) та за бажанням замовника їх удосконалювати.

Будиночки для найменших діток досить просторі, світлі, з вільним доступом свіжого повітря та можливістю батьків контролювати чи підбадьорювати малечу. Конструкції легко зібрати-розібрати і транспортувати, при цьому вони міцні та стійкі. Кілька додаткових предметів декору (яскраві чи прозорі фіранки, подушки, улюблені м’які іграшки, букет квітів), і Ваш будиночок дихатиме життям та щастям.

Будиночки для трохи доросліших малюків більші за розміром, у них передбачений мінімальний набір меблів. Ваша дитина може перетворити свою хатинку на школу, торговельний центр, палац принцеси чи схованку супергероя. У будиночках є двері та віконця, всередині – лавочки та столик. Прикрасити хатинку можна ліхтариками, килимками, малюнками і т.д.

Для дітей віком від 6-ти і більше років ми пропонуємо майже “дорослі” будиночки, які стануть ідеальним місцем для ігор та навчання, творчості, роздумів та зустрічей з друзями. Хатинки можуть буди обладнані спеціальними схованками для таємниць. За Вашим бажанням ми можемо утеплити стіни і дах будиночка та під’єднати його до електромережі (зокрема, встановити внутрішнє та зовнішнє освітлення, розетки). У хатинках також є певний набір меблів (ліжко або гамак, столик, стільці, полички тощо). Досить великий розмір будиночків дозволяє дорослим теж інколи відчути себе частиною дитячого світу.

Замовлення виробу за індивідуальним проектом передбачає, окрім іншого, виготовлення ігрових комплексів, що можуть включати звичайні будиночки, хатинки на дереві чи на кам’яному фундаменті, гойдалки, гірки, лабіринти, канати тощо. Такі будиночки ми також можемо забезпечити теплом, електроенергією і за потреби – вуличним освітленням.

Ми готові уважно дослухатися до Ваших побажань щодо кольору, розміру та наповнення виробів. Окрім цього, ви можете замовити додаткові предмети інтер’єру хатинок (полички, шафи, стільці тощо).

У нашій компанії працюють люди, цілковито віддані своїй професії, закохані у свою справу. Вони обіцяють якісну роботу, виконання Ваших побажань та здійснення мрії Вашої дитини, адже в душі і самі залишаються дітьми.

Ви можете зателефонувати нам і замовити будиночок у будь-який час. На нашому складі завжди є певний запас готових будиночків, тому ми зможемо виконати Ваше замовлення якнайшвидше.

Отже, Вам залишилося лише обрати будиночок і зателефонувати нам.

І нехай казка стане реальністю!

Переваги наших дитячих будиночків Для дітей:
 • це розвиваюча іграшка, мініатюрна модель дорослого життя, яка сприяє соціалізації дитини, розвитку її фантазії, вчить відповідальності, самостійності та впевненості у собі;
 • це справжній особистий простір, можливість вторгнення у який може регламентувати сама дитина (наприклад, дорослим – зась (гадаємо, Ви розумієте, про що ідеться), друзям – за бажанням, чи навпаки); місце, де можна сховатися від проблем та усіляких “бабаїв”;
 • це активні дитячі ігри на свіжому повітрі, відмова хоча б на певний час від “головного болю” усіх сучасних батьків – комп’ютера, смартфона тощо;
 • це безпека дитини (дотримання стандартів щодо вибору матеріалу, його обробки та покриття, кріплення конструкцій, встановлення додаткового обладнання тощо).
Для батьків:
 • це необхідна та цікава розвиваюча іграшка, яка:
 • сприяє розкриттю творчого потенціалу (можливість спробувати себе у ролі ландшафтного дизайнера і “вписати” будиночок в єдиний архітектурний ансамбль; допомогти реалізувати дитячі фантазії);
 • вчить терпінню та довіри до дитини, поваги до її думки;
 • допомагає пізнати внутрішній світ дитини, зрозуміти мотиви її вчинків та знайти правильний шлях до вирішення проблем;
 • дає можливість відсунути на задній план усілякі негаразди, викликає приємне почуття ностальгії і повернення у дитинство;
 • дитячий ігровий будиночок, котрий залишають зимувати на вулиці, за необхідності може бути місцем для зберігання лишніх “літніх” речей (велосипед, ролики тощо);
 • дитячі ігрові хатинки за бажанням можна удосконалювати та оновлювати (розфарбовувати, змінювати дизайн, залежно від віку, гри та ін.), отримуючи, таким чином, нову іграшку;
 • якісно виготовлені будиночки можуть приносити радість не одному поколінню дітей.